در بین 6000 سایت شرکت کننده وب سایت دانشگاه پیام نور محمودآباد جزو وب سایت های برتر قرار گرفت

مطالب

اطلاعيه‌ سازمان سنجش مربوط به تاريخ‌، نحوه‌ پرينت ‌ كارت‌ و محل رفع نقص كارت شركت در آزمون تصدي منصب قضا سال 1391

 

ضمن‌ آرزوي‌ موفقيت‌ براي‌ خواهران‌ و برادران‌ داوطلبي‌ كه‌ درآزمون‌ تصدي منصب قضا سال 1391ثبت‌ نام‌ نموده‌ اند، بدين‌ وسيله‌ به‌اطلاع‌ مي‌رساند آزمون در صبح روز پنجشنبه 25/8/91 در 11 شهرستان بر اساس جدول شماره 2 برگزار خواهد شد.كارتهاي شركت در آزمون براي كليه داوطلبان از ساعت 14 روز دوشنبه 22/8/1391 براساس‌ مندرجات‌ بند « الف‌» اين‌ اطلاعيه‌ بر روي سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی:   www.sanjesh.org  قرار مي‌گيرد و داوطلبان پس از پرينت كارت شركت در آزمون، در صورت وجودنقص احتمالي مي‌بايستي "مطابق بند «ب» اين اطلاعيه"  به حوزه هاي رفع نقص كارت مندرج در جدول شماره 1 مراجعه نمايند.
الف‌ - نحوه‌ و زمان پرينت كارت شركت در آزمون
   كارتهاي‌ شركت در‌ آزمون‌ كليه داوطلبان به همراه برگ راهنمای شرکت در آزمون از ساعت 14 روز دوشنبه 22/08/1391 براي مشاهده و پرينت بر روي سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی:   www.sanjesh.org  قرار خواهد گرفت. لذا كليه‌ داوطلبان‌ متقاضي شركت‌ ‌ در آزمون‌، براي پرينت كارت شركت در آزمون بايد در تاريخ تعيين شده به شرح فوق به سايت سازمان سنجش به نشانی:   www.sanjesh.org مراجعه و با وارد نمودن اطلاعات درخواستي يك نسخه پرينت از كارت شركت در آزمون تهيه نمايند. بنابراين داوطلبان براي پرينت كارت شركت در آزمون بايد منحصراً به روش فوق اقدام و براساس زمان ، تاريخ و آدرس تعيين شده بر روي كارت شركت در آزمون ، به حوزه امتحاني مربوط مراجعه نمايند. بديهي است براي شركت در جلسه آزمون همراه داشتن پرينت كارت شركت در آزمون و هم چنين اصل كارت ملي و يا اصل شناسنامه عكسدار و ارائه آن الزامي است. 
 ب‌ - آدرس و محل‌ رفع نقص كارت شركت در آزمون 
   آدرس و محل رفع نقص كارت شركت در ‌آزمون‌كليه‌داوطلبان‌ به‌ شرح‌ جدول‌شماره‌ 1 (يك) مي باشد.
ج-داوطلبان چنانچه در خصوص مندرجات كارت شركت در آزمون مغايرتي مشاهده نمودند، لازم است به شرح زير اقدام نمايند.
1-با توجه به اطلاعات مندرج بر روي كارت شركت در آزمون ، چنانچه داوطلبان مغايرتي در اطلاعات مندرج در بندهاي  1،2،3،4،6،7،8،9 و 10 كارت شركت در آزمون (شامل نام خانوادگي  و نام ، سال تولد، شماره شناسنامه‌، كد ملي ، مقطع تحصيلي ،عنوان رشته تحصيلي،تاريخ فارغ التحصيلي ،علاقمند پاسخگويي به سوالات حوزوي و دانشگاهي ومعدل ) مشاهده نمودند ،لازم است براي اصلاح مورد يا موارد مذكور از طريق لينك مربوط حداكثر تا تاريخ 24/8/91 منحصراً به سايت اينترنتي سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی: www.sanjesh.org مراجعه و با ورود به قسمت ويرايش اطلاعات ،نسبت به اصلاح موارد اقدام نمايند.
شايان ذكر است چنانچه موارد اصلاح شده مغاير با ضوابط آزمون باشدمورد يا موارد اصلاحي لحاظ نخواهد شدو در صورتيكه نسبت به بند 5 (جنس) تفاوتي مشاهده نمودند ضروري است در روزهاي سه شنبه و چهارشنبه مورخ23و24/8/91 از ساعت 8 الي12 و14 الي 17 به نماينده سازمان سنجش مستقر در باجه ي رفع نقص براساس جدول شماره 1( يك) مراجعه نمايند.
2-چنانچه عكس روي كارت شركت در آزمون داراي اشكالاتي از جمله ، واضح نبودن عكس واشتباه عكس مي باشد و يا چنانچه موفق به پرينت كارت  شركت در آزمون نشده ايد ضروري است  در روزهاي سه شنبه و چهارشنبه مورخ 23و24/8/91 از ساعت 8 الي 12 و 14 الي 17 با بهمراه داشتن 2 قطعه عكس 4*3 و كارت ملي يا شناسنامه عكسدار شخصاً به باجه رفع نقص‌حوزه مربوطه (براساس جدول شماره  يك) مراجعه نمايندوموضوع را دنبال نموده تا مشكل برطرف گردد.
***: داوطلباني كه كارت شركت در آزمون آنان فاقد عكس مي باشد لازم است براساس پيامي كه در زمان پرينت كارت شركت در آزمون نمايش داده مي شود مدارك مورد نياز را تهيه و در جلسه آزمون بهمراه داشته باشند.
د- تذكرهـاي مـهم
1- همزمان با قرار گرفتن كارت شركت در آزمون بر روي سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی:   www.sanjesh.org  بمنظور آگاهي بيشتر داوطلبان از ضوابط آزمون ، برگ راهنماي شركت در آزمون نيز بر روي سايت قرار داده مي شودتا هر داوطلب با مطالعه دقيق آن براي حضور در جلسه آزمون و پاسخگويي به سوالات اقدام نمايند.در صورت ضرورت داوطلبان مي توانند از آن پرينت تهيه نمايند.
2- در زمان حضور در جلسه آزمون، همراه داشتن پرينت كارت شركت در آزمون‌، اصل كارت ملي و يا اصل شناسنامه عكسدار الزامي است.
3- هر داوطلب براي حضور در جلسه آزمون بايد علاوه بر پرينت كارت شركت در آزمون، اصل كارت ملي و يا اصل شناسنامه عكسدار، چند مداد سياه نرم پررنگ ،مدادتراش ، مداد پاكن و يك سنجاق و يا سوزن به همراه داشته باشد.
4- درهاي ورودي حوزه هاي امتحاني صبح راس‌ ساعت‌ 8:00 (هشت صبح) بسته خواهد شد و لذا به داوطلبان توصيه مي‌شود قبل از بسته شدن درهاي ورود به جلسه آزمون در جلسه آزمون حاضر باشند. شروع فرآيند برگزاري آزمون راس‌ ساعت‌ 8:30 (هشت  و سي دقيقه صبح) آغاز مي‌گردد. لذا از ورود داوطلبان پس از بسته شدن در سالنهاي امتحاني به حوزه امتحاني ممانعت بعمل خواهد آمد.
5-داوطلبان بايد از آوردن وسايل اضافي از جمله كيف دستي، ساك دستي، پيجر، تلفن همراه , ماشین حساب ، بي سيم، جزوه، كتاب، هرگونه نت و يادداشت و نظاير آن و همچنين وسايل شخصي به جلسه آزمون اكيداً خودداري نمايند بدیهی است در غیر اینصورت به عنوان متخلف تلقی و مطابق قانون تخلف و تقلب با آنان ذفتار خواهد شد .
 

جدول شماره يك –نشاني محل رفع نقص كارت داوطلبان آزمون ‌ تصدي منصب قضا سال 1391
رديف
استان
محل رفع نقص
آدرس حوزه رفع نقص
1
آذربايجان شرقي
دانشگاه شهيد مدني اذربايجان
تبريز – نصف راه(ميدان جهاد)- خيابان آذربايجان – خيابان ورزش – بالاتر از سالن ورزشي شهرداري تبريز – پرديس تبريز
2
آذربايجان غربي
موسسه آموزش عالي آذرآبادگان
اروميه – بلوار شهيد باهنر – روبروي مجتمع فرهنگي شمس – پلاك 201 – دفتر رياست
3
خراسان رضوي
آموزشکده فنی دختران الزهرا (س) مشهد
مشهد - بلوار معلّم - خیابان سیدرضی - سیدرضی 49
4
اصفهان
دبيرستان فرهنگ
اصفهان-ميدان بزرگمهر-ابتداي بزرگمهر-مادي نياصرم-كوچه شش(روشن)
5
خوزستان
دبيرستان پسرانه ابراهيمي
اهواز-كيانپارس-خيابان 2 شرقي
6
فارس
دانشگاه شيراز
شيراز – خيابان ساحلي غربي – مجتمع فرهنگي رفاهي دانشگاه شيراز
7
قم
دانشگاه قم
قم – جاده قديم اصفهان – بعد از شهرك قدس – ساختمان سازمان مركزي
8
كرمان
دانشگاه پيام نور كرمان
كرمان – انتهاي بلوار جهاد – جنب شهرك افضلي پور – ساختمان شماره 2 – اداره امتحانات
9
كرمانشاه
دانشگاه رازي كرمانشاه
كرمانشاه – بلوار شهيد بهشتي – مقابل بيمارستان آيت الله طالقاني – دانشكده علوم اجتماعي دانشگاه رازي كرمانشاه
10
مازندران
سازمان مركزي دانشگاه مازندران
بابلسر- خيابان پاسداران-مركز برگزاري آزمونها
11
تهران
دانشکده آمار و انفورماتیک سازمان سنجش آموزش کشور
تهران - خیابان انقلاب - ضلع غربی میدان فردوسی- بن بست شاهرود
 
 
جدول شماره 2 – محل برگزاري آزمون‌ تصدي منصب قضا سال 1391
رديف
استان
شهرستان محل برگزاري آزمون
شهرستانهاي محل اقامت داوطلبان مطابق بند 16تقاضانامه ثبت نامی
1
آذربايجان شرقي
تبريز
تبريز - اردبيل - زنجان
2
آذربايجان غربي
اروميه
اروميه
3
خراسان رضوي
مشهد
مشهد – بيرجند – بجنورد
4
اصفهان
اصفهان
اصفهان – شهركرد – يزد
5
خوزستان
اهواز
اهواز
6
فارس
شيراز
شيراز – بوشهر – ياسوج – بندرعباس
7
قم
قم
قم – خرم آباد- اراك
8
كرمان
كرمان
كرمان – زاهدان
9
كرمانشاه
كرمانشاه
كرمانشاه – ايلام – سنندج – همدان
10
مازندران
بابلسر(مرد)
بابل(زن)
ساري-رشت -گرگان
11
تهران
تهران
تهران – سمنان – قزوين – كرج
 
 

 

روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور