در بین 6000 سایت شرکت کننده وب سایت دانشگاه پیام نور محمودآباد جزو وب سایت های برتر قرار گرفت

انتقال وب سایت به آدرس جدید

به اطلاع کلیه بازدیدکنندگان این وبسایت می رساند:

بر اساس بخشنامه رسمی سازمان همه مراکز و واحدهای پیام نور باید اطلاع رسانی خود را از طریق پورتال مرکزی انجام دهند

بر همین اساس با ختصاص آدرس جدید به این مرکز، خواهشمند است جهت دریافت اطلاعیه و اخبار مرکز به آدرس زیر مراجعه فرمایید:

http://mhb.mazandaran.pnu.ac.ir/Portal/Home

با تشکر

مدیریت سایت

فوری- تغییر منابع برخی از دروس

به اطلاع کلیه دانشجویان می رساند بخشنامه به شرح ذیل در خصوص تغییر منابع برخی از دروس ارائه شده است.

پیرو نامه های شماره 42251/3/د مورخ 17/8/93 و 42870/3/د مورخ 18/8/93 در خصوص اصلاحیه منابع درسی و ساعت امتحانی نیمسال اول سال تحصیلی 94- 93( 3931) کلیه تغییرات به شرح ذیل ارسال می گردد خواهشمند است دستور فرمایید به نحو مقتضی به مراکز و دانشجویان ذینفع اطلاع رسانی گردد.

 

ردیف

کد رشته

نام رشته

کد درس

نام درس

ملاحظات

1

122059

الهيات ومعارف اسلامي گرايش اديان وعرفان(کارشناسی)

1220040

کلام 2

اصلاح منبع درسی به دلیل موجود نبودن منبع قبل

2

122060

الهيات ومعارف اسلامي گرايش تاريخ فرهنگ وتمدن اسلامي(کارشناسی)

3

122061

الهيات ومعارف اسلامي گرايش علوم قرآن وحديث(کارشناسی)

4

122062

الهيات ومعارف اسلامي گرايش فلسفه وكلام اسلامي(کارشناسی)

5

122063

الهيات و معارف اسلامي گرايش فقه ومباني حقوق اسلامي(کارشناسی)

6

122061

الهيات ومعارف اسلامي گرايش علوم قرآن وحديث(کارشناسی)

1220177

تفسيرترتيبي قرآن كريم 1

اصلاح ناشر

7

122074

آموزش ديني- عربي (کارشناسی ناپیوسته)

1220499

تفسير قرآن كريم (2)

8

122015

تربيت معلم قرآن كريم(کارشناسی ناپیوسته)

1220586

تفسير ترتيبي قرآن كريم 1

9

122040

الهيات ومعارف اسلامي-علوم قرآن و حديث (ارشد)

1220483

تفسير ترتيبي قرآن كريم1

 

10

121410

حسابداري (کارشناسی)

1214025

حسابداري پيشرفته 1

اصلاح شرح پیوست

11

121413

حسابداري (چندبخشي ) (کارشناسی)

12

123911

مديريت جهانگردي (چندبخشي ) (کارشناسی)

1226003

شناخت صنايع دستي ايران

اصلاح شرح پیوست

13

121843

مديريت جهانگردي (کارشناسی)

14

141120

مهندسي ماشينهاي كشاورزي و مكانيزاسيون (کارشناسی)

1411112

تكنولوژي موتور

اصلاح شرح پیوست

15

151116

مهندسي رباتيك (کارشناسی)

1315177

طراحي اجزا 2

ساعت امتحان از 11-13 به 13-15 تغییر یافته

 

 

گردهمایی مدیران ومسئولین آموزش پیام نور استان در مرکز محمودآباد

 گردهمایی مدیران ومسئولین آموزش مراکز و واحدهای پیام نوراستان درپیام نور مرکزمحمودآباد

جلسه در روزیکشنبه 18/08/1393 درپیام نور مرکز محمودآباد برگزار گردید.درابتدای جلسه پس ازقرائت قرآن کریم، آقای نوروزی ریاست مرکزمحمودآبادضمن خوش آمدگویی به کلیه مهمانان وعرض تسلیت بمناسبت ایام شهادت امام حسین(ع) ویاران باوفایش، به بیان برخی ازمشکلات ونواقص درپیام نور مانند حجم بالای کتب درسی و... پرداخت که موجب عدم جذب حداکثری دانشجویان می گردد. وهمچنین پیشنهاد داند که تبلیغات درسطح شهرها باید به حداکثری برسد. 

سخنران بعدی جناب آقای دکتردیوسالار معاون آموزشی پیام نوراستان بودند. ایشان ضمن تسلیت گویی بمناسبت ایام سوگواری اباعبدا...الحسین (ع) درمورد محورجلسه ومشکلات آموزشی مراکز و واحدها سخنانی را ایراد نمودند. همچنین مسئولین را به ارائه نظرات وپیشنهادات جهت توسعه بخش های آموزشی دانشگاه تشویق کردند.

درادامه جلسه کلیه مسئولین محترم آموزش نقطه نظرات وپیشنهادات خود را درراستای تحکیم وتقویت امور آموزشی دانشگاه ها بیان داشتند.

 

 

 

 

جلسه یادواره شهدای دانشجویی شهرستان به میزبانی دانشگاه

- نشست رؤسا و نمایندگان رؤسای دانشگاه های شهرستان محمودآباد در پیام نور مرکزمحمودآباد با موضوع برگزاری یادواره شهدای دانشجویی شهرستان و تلفیق آن با مراسم 16آذر  روز دانشجو.

جلسه در روز یکشنبه 11/10/1393 ساعت 9صبح با تلاوت قرآن مجید در اتاق آقای دکتر نوروزی ریاست پیام نور مرکز محمودآباد با حضور رؤسا ویانمایندگان رؤسای دانشگاههای شهرستان برگزار گردید. در این نشست ابتدا آقای دکتر نوروزی بعنوان نماینده ی رؤسای دانشگاههای شهرستان در شورای فرهنگ عمومی شهرستان محمودآباد،  مطالب و پیشنهادات خود را در راستای موضوعات اصلی جلسه بیان داشتند. سپس کلیه حاضرین نقطه نظرات و پیشنهادات خود را درجهت هرچه بهتر برگزاری یادواره شهدای دانشجوی شهرستان ومراسم 16آذر عنوان نموده اند. درپایان تمامی مطالب بصورت کلی جمع بندی گردیده وقرار برآن شد که در نشست مدیران فرهنگی کلیه دانشگاه های شهرستان، تمامی پیشنهادات ومصوبات بصورت عملیاتی تدوین گردد.

ضمنا قابل ذکراست که شورای فرهنگ عمومی شهرستان، محوریت برگزاری یادواره ی شهدای دانشجویی شهرستان محمودآباد را به دانشگاه پیام نور مرکزمحمودآباد واگذار نموده است.   تصاویر جلسه درذیل مطلب مشاهده می گردد

 

 

 

 

 

 

گزارش برگزاری آزمون معرفی به استاد نیمسال اول

برگزاری آزمون تک درس نیمسال اول 94-93 دانشگاه پیام نور مرکزمحمودآباد

آزمون تک درس دانشگاه پیام نور مرکزمحمودآباد در روز یکشنبه 04/08/1393 ساعت 10صبح برگزار گردید.

تصویر برگزاری آزمون در ذیل مطلب مشاهده میگردد

اطلاعیه اهدای کتاب توسط دانشجویان

   جامعه وقتي فرزانگي و سعادت مي يابد كه خواندن ، كار روزانه اش باشد  (سقراط )

 

                                                دانشجویان محترم در صورت تمایل می توانند کتابهای درسی خود را که به آن نیاز ندارند به کتابخانه دانشگاه اهداء نمایند تا سایر دانشجویان از آنها استفاده نمایند  .

                                                                                             کتابخانه دانشگاه

مراسم بزرگ عزاداری روز هفتم محرم

به اطلاعیه کلیه دانشجویان و همکاران گرامی می رساند:

به مناسبت ایام سوگواری سرور و سالار شهید، اباعبدالله الحسین ،دانشگاه پیام نور مرکز محمودآباد مراسم بزرگی در روز هفتم محرم الحرام (دهم آبان ماه) با قرائت زیارت عاشورا، مداحی ذاکرین اهل بیت و به صرف ناهار برگزار می نماید

شروع مراسم: ساعت 10 صبح

از کلیه دانشجویان و همکاران جهت شرکت در این مراسم دعوت بعمل می آیاد.

 

آغاز ثبت نام بدون آزمون دانشگاه پیام نور از 10الی 17 آبان 93( مهم - فوری )

بدین وسیله به اطلاع کلیه داوطلبان متقاضی ثبت نام و انتخاب رشته برای شرکت در گزینش رشته‌های تحصیلی دانشگاه پیام‌نور ( پذیرش براساس سوابق تحصیلی ) موضوع قانون سنجش و پذیرش دانشجو در دانشگاهها و موسسات آموزش عالی مصوب 10/6/92 مجلس محترم شورای اسلامی می‌رساند، که ثبت‌نام منحصراً به صورت اینترنتی از روز شنبه مورخ 10/08/93 آغاز و در روز شنبه مورخ  17/08/93 پایان می پذیرد.

لذا کلیه متقاضیان،که حداکثر تا30/11/93 موفق به اخذ مدرک پیش دانشگاهی می شوند ضرورت دارد که در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنما (دفترچه راهنما از طریق سایت سازمان قبل از شروع ثبت نام قابل دسترسی می باشد) و فراهم نمودن مدارک و اطلاعات مورد نیاز ثبت‌نام به سایت سازمان سنجش‌ آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org  مراجعه و نسبت به ثبت‌نام و انتخاب رشته برای گزینش در رشته‌های تحصیلی دانشگاه پیام نور و موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی اقدام نمایند.

با توجه به اینکه پرداخت هزینه ثبت‌نام در این روش به صورت اینترنتی انجام می‌شود، داوطلبان لازم است پس از مطالعه دفترچه راهنما وبراساس توضیحات مندرج دردفترچه با مراجعه به سایت سازمان سنجش درمحدوه زمانی ثبت نام نسبت به  پرداخت وجه ثبت نامی اقدام وسپس انتخاب رشته نمایند.

لازم به توضیح است که تحصیل و شروع کلاس های پذیرفته شدگان نهایی از نیمسال دوم سال تحصیلی 94-93 خواهد بود و شهریه و مدرک تحصیلی این عزیزان همانند دانشجویان عادی است.

دانشگاه پیام نور مرکز محمودآباد نیز جهت رفاه حال شهروندان و داوطلبان گرامی در ساعت اداری آماده راهنمایی و ثبت نام این عزیزان در سایت سازمان سنجش خواهد بود، بنابراین علاقمندان با داشتن مدارک لازم در تاریخهای مشخص شده  می توانند به دانشگاه مراجعه نمایند و در سایت سنجش ثبت نام کنند.

تمدید مهلت ثبت نام دروس ریزشی مرحله دوم ترم 3923

با عنایت به درخواست استان ها مبنی بر تمدید مهلت ثبت نام دروس ریزشی مرحله دوم ترم 3923، به اطلاع می رساند ثبت نام از تاریخ 03/08/93 لغایت 05/08/93 تمدید خواهد شد لذا مقتضی است کلیه مراکز و واحدها نسبت به ثبت نام کلیه دانشجویان (به استثنای دانشجویان غایب) در دروس پیوست اقدام نمایند، در صورت جاماندن دانشجویان از ثبت نام، این بازه زمانی به هیچ وجه تمدید نخواهد شد.

قوانین جدید تغییر رشته

پیرو بخشنامه شماره 31387/3/د مورخ 24/6/93 در خصوص نحوه اجرای بند 2 بخشنامه مذکور به اطلاع می رساند:

1-      دانشجویان مقطع کارشناسی آزمون سراسری/ پذیرش بدون آزمون/ فراگیر می توانند با موافقت مرکز مبدأ و مقصد بصورت مهمان و مهمان دائم تحصیل نمایند.

2-      تغییررشته کلیه دانشجویان مقطع کارشناسی اعم از: آزمون سراسری/ فراگیر/ بدون آزمون که فاقد شرایط ماده 24 آیین نامه آموزشی دانشگاه می باشند در صورت کسب شرایط ذیل بلامانع است.

الف- دانشجویان گروه آزمایشی علوم انسانی و هنر در صورت گذراندن حداقل 12 واحد درسی با معدل 14 و بالاتر می توانند در داخل دو گروه آزمایشی علوم انسانی و هنر در مرکز/واحد محل تحصیل تغییر رشته دهند.

ب- دانشجویان گروه آزمایشی علوم ریاضی و علوم تجربی با گذراندن حداقل 12 واحد درسی با معدل 14 و بالاتر می توانند به کلیه رشته های فعال در مرکز/واحد محل تحصیل تغییررشته نمایند.

ج- در صورتی که رشته مورد نظر دانشجو در مرکز ارائه نمی گردد پس از کسب شرایط تغییررشته می توانند تقاضای مهمان دائم به مرکز مجری رشته نمایند.

تذکر مهم1: رشته مهندسی معماری با شرایط بند ب مورد بررسی قرار می گیرد.

تذکر مهم2: دانشجویانی که بصورت مهمان دائم تحصیل می کنند، می توانند در همان مرکز از شرایط تغییر رشته استفاده نمایند.

اطلاعیه مهم :مغایرت شماره پرونده برخی از پذیرفته شدگان مقطع کارشناسی

اطلاعیه مهم در خصوص مغایرت شماره پرونده برخی از پذیرفته شدگان مقطع کارشناسی آزمون سراسری سال 93 دانشگاه پیام نور

با عنایت به مغایرت شماره پرونده برخی از پذیرفته شدگان (ورودی 93) به اطلاع می ساند: در صورتی که پذیرفته شده ای با شماره پرونده خود موفق به ثبت نام غیر حضوری در سامانه گلستان نگردیده ، لازم است مجددا به سایت www.sanjegh.org  مراجعه و در بخش  اعلام نتایج سازمان سنجش آموزش کشور مجددا شماره پرونده را اخذ نماید.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور ، ثبت نام غیرحضوری پذیرفته شدگان تا تاریخ 4/7/93 در سامانه گلستان به آدرس http://reg.pnu.ac.ir  تمدید شد.

قابل توجه پذیرفته شدگان فاقد مدرک پیش دانشگاهی

با سلام و احترام

          در راستای تحقق سیاست های دانشگاه در جهت جذب و حفظ حداکثری دانشجویان در این دانشگاه و لزوم عنایت ویژه به شرایط موجود و اقدامات و تمهیدات سایر دانشگاهها (به ویژه غیر دولتی) برای جذب داوطلبان، مقتضی است دستور فرمایید ضمن عنایت و دستور به اجرایی نمودن موارد ذیل، ترتیبی اتخاذ فرمایید در خصوص اطلاع رسانی عاجل و همه جانبه موارد از طریق رسانه های محلی در سطح استان و مراکز و واحدها اقدامات شایسته ای صورت پذیرفته و نتایج اقدامات را حداکثر تا تاریخ 31/6/93 به این معاونت ارسال فرمایند.

  1. با عنایت به مراجعات و تماس های مکرر جمعی از پذیرفته شدگان آزمون سراسری سال جاری (93-94) فاقد مدرک پیش دانشگاهی، در راستای سیاستهای قبلی دانشگاه دستور فرمایید نسبت به پذیرش و ثبت نام اولیه این قبیل افراد مبادرت نموده و پس از ارائه مدرک پیش دانشگاهی (تا قبل از پایان نیمسال اول 94-93) نسبت به ثبت نام قطعی و شروع تحصیل ایشان از ابتدای نیمسال دوم 94-93 اقدام گردد. 
  2. در راستای مساعدت حداکثری برای تحصیل آسان دانشجویان در دانشگاه پیام نور مقرر گردید کلیه مراکز و و احدها نسبت به درخواست مهمانی و یا انتقال و همچنین تغییر رشته دانشجویان جدید الورود و نیز دانشجویان سنوات گذشته، حداکثر مساعدت را مبذول نمایند و اصل را به تحقق نظر و خواست دانشجو و مساعدت درجهت رفع مشکل وی و عنایت به علاقه تحصیلی ایشان قرار دهند.

با عنایت به مصوبه مورخ 24/6/93 هیات رئیسه دانشگاه مقرر گردد که در راستای مساعدت به دانشجویان جدیدالورود در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری ثبت نام ایشان با پرداخت صرفاً 50 درصد شهریه ثابت میسر گردد. در همین راستا، مقرر شد پرداخت مابقی شهریه ثابت و همچنین متغیر توسط آنها تا پایان نیمسال تحصیلی اول 94-93 میسر گردد

تغییر عنوان رشته ها

بر اساس بخشنامه سازمان مرکزی، برخی عناوین رشته ها و سرفصل مصوب تغییر یافته است . توضیحات تکمیلی در زیر آمده است:

 

روسای محترم مراکز استانی

باسلام و احترام

با عنایت به سرفصل های بازنگری شده وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در رشته های مقطع کارشناسی و اجرای آن برای دانشجویان ورودی مهر 94-93 و بعد از آن در سال تحصیلی 94-93 جهت استحضار و اقدام مقتضی به شرح ذیل اعلام می گردد.

ردیف

نام رشته قبلی

کد رشته قدیم

نام رشته جایگزین(جدید)

کد رشته جدید

ملاحظات

1

مهندسي كامپيوتر-نرم فزار(چندبخشي )

151113

مهندسي كامپيوتر گرايش نرم افزار

132210

مخصوص وروديهاي 93 و بعد، بنا به مصوبه 828 مورخ 92/8/2 وزارت علوم، تحقيقات و فناوري جايگزين رشته مهندسي كامپيوتر (نرم افزا) شده است

2

مهندسی کامپیوتر-سخت افزار (چندبخشی)

151115

مهندسي كامپيوتر گرايش معماري سيستم هاي كامپيوتري

132211

مخصوص وروديهاي 93 و بعد بنا به مصوبه 828 مورخ 92/8/2 وزارت علوم، تحقيقات و فناوري جايگزين رشته مهندسي كامپيوتر (سخت افزار) شده است

3

مهندسی رباتیک

151116

مهندسي كامپيوتر گرايش رايانش امن

132212

مخصوص وروديهاي 93 و بعد بنا به مصوبه 828 مورخ 92/8/2 وزارت علوم، تحقيقات و فناوري جايگزين رشته مهندسي رباتيك شده است

4

مهندسي فناوري اطلاعات (چندبخشي )

151112

مهندسي كامپيوتر گرايش فناوري اطلاعات

132213

مخصوص وروديهاي 93 و بعد بنا به مصوبه 828 مورخ 92/8/2 وزارت علوم، تحقيقات و فناوري جايگزين رشته مهندسي فناوري اطلاعات شده است

5

مهندسي كشاورزي-آب

141410

علوم و مهندسي آب خوشه آبياري و زهكشي

141411

مخصوص وروديهاي 93 و بعد بنا به مصوبه 820 مورخ 8/11/91 وزارت علوم، تحقيقات و فناوري جايگزين رشته مهندسي کشاورزی – آب شده است

ردیف

نام رشته قبلی

کد رشته قدیم

نام رشته جایگزین

کد رشته جدید

ملاحظات

6

مهندسي كشاورزي - اقتصادكشاورزي (چندبخشي )

141126

مهندسي كشاورزي - اقتصاد كشاورزي

141313

مخصوص وروديهاي 93 و بعد بنا به مصوبه 833 مورخ 19/3/92 وزارت علوم، تحقيقات و فناوري جايگزين رشته مهندسي کشاورزی – اقتصاد کشاورزی شده است

7

مهندسي كشاورزي - علوم و صنايع غذايي

141132

علوم و مهندسي صنايع غذايي

141119

مخصوص وروديهاي 93 و بعد بنا به مصوبه 831 مورخ 29/2/92 وزارت علوم، تحقيقات و فناوري جايگزين رشته مهندسي كشاورزي - علوم و صنايع غذايي شده است

8

مهندسي كشاورزي-مكانيزاسيون كشاورزي

141510

مهندسي مكانيزاسيون كشاورزي خوشه انرژي

141534

مخصوص وروديهاي 93 و بعد بنا به مصوبه 833 مورخ 19/2/92 وزارت علوم، تحقيقات و فناوري جايگزين رشته مهندسي كشاورزي-مكانيزاسيون كشاورزي شده است

9

روانشناسي گرايش روانشناسي عمومي(چند بخشی)

121723

روانشناسی

121728

مخصوص وروديهاي 93 و بعد بنا به مصوبه 824 مورخ 13/12/92 وزارت علوم، تحقيقات و فناوري جايگزين رشته روانشناسي گرايش روانشناسي عمومي شده است

10

تربیت بدنی و علوم ورزشی (خواهران)

تربیت بدنی و علوم ورزشی (برادران)

 

121532

 

121533

علوم ورزشي گرايش علوم زيستي ورزش

علوم ورزشی گرایش علوم انسانی ورزش

121540

 

121541

مخصوص وروديهاي 93 و بعد بنا به مصوبه 886 مورخ 4/7/90 وزارت علوم، تحقيقات و فناوري جايگزين رشته تربیت بدنی و علوم ورزشی (خواهران و برادران) شده است

 

ردیف

نام رشته قبلی

کد رشته قدیم

نام رشته جایگزین

کد رشته جدید

ملاحظات

11

مهندسی شهر سازی

181310

مهندسی شهر سازی

181310

مخصوص وروديهاي 93 و بعد بنا به مصوبه 809 مورخ 7/8/91 وزارت علوم، تحقيقات و فناوري بازنگری شده است کد رشته به دلیل نام مشابه فقط ترم اعمال قانون و ترم ورود سرفصل جدید با 3931 می باشد

12

- مهندسي شيمي گرايش صنايع پالايش، پتروشيمي و گاز

- مهندسی شیمی  گرایش صنایع غذایی

131713

 

131710

مهندسی شیمی

131715

مخصوص وروديهاي 93 و بعد بنا به مصوبه 824 مورخ 13/12/91 وزارت علوم، تحقيقات و فناوري جايگزين رشته مهندسی شیمی با دو گرایش شده است

13

مهندسی برق – قدرت

مهندسی برق – الکترونیک

مهندسی برق – مخابرات

مهندسی برق – کنترل

131910

 

131914

 

131913

 

131912

مهندسی برق – قدرت

مهندسی برق – الکترونیک

مهندسی برق – مخابرات

مهندسی برق – کنترل

131910

 

131914

 

131913

 

131912

مخصوص وروديهاي 93 و بعد بنا به مصوبه 824 مورخ 13/12/91 وزارت علوم، تحقيقات و فناوري بازنگری شده است شایان ذکر است مهندسی برق پزشکی حذف شده است و کد رشته به دلیل نام مشابه فقط ترم اعمال قانون و ترم ورود سرفصل جدید با 3931 می باشد

 

 

مراحل ثبت نام دانشجویان نو ورود

 

كليه پذيرفته شدگان ميبايست از ساعت 12 مورخ 26/06/1393 لغايت 30/06/1393جهتپذيرش غير حضوري به سيستم مراجعه نمايند.

خلاصه مراحل پذيرش :

تكميل مشخصات و ارسال مدارك و دريافت "گزارش260"

1- كليه پذيرفته شدگان ميبايست با شناسه كاربري و گذرواژه به شرح زير وارد سيستم شوند:

- شناسه كاربري: شماره پرونده c931 و گذرواژه : شماره ملي ( در صورتيكه در ابتداي كد ملي رقم صفر وجود داشته باشد بايد هنگام درج شناسه كاربريثبت گردد.)

لازم به ذكر است در صورتيكه كد ملي شما در اطلاعات سنجش پر نشده باشد بايستي شماره شناسنامه خود را جهت ورود به سيستم وارد نماييد.

مثال : شناسه كاربري: c931600707

گذرواژه: 0061111111

2- از طريق مسيرزير نسبت به تكميل اطلاعات و همچنين ارسال مدارك لازم اقدام نمائيد.

آموزش==> دانشجو==> پذيرش غيرحضوري==> "پذيرش غير حضوري دانشجويان جديدالورود"

تذكر1: حجم هر تصوير حداكثر 250كيلوبايت و ترجيحا فرمت آن jpg يا jpeg باشد.

3-بعد از پذيرش نهايي ،مي بايست با شناسه كاربري : شماره دانشجويي، گذرواژه: شماره شناسنامه از تاريخ 30/06/1393 الي 05/07/1393 جهت ثبت نام و انتخاب واحد به سيستم مراجعه نماييد.

4- كليه دانشجويان قبل از انجام انتخاب واحد، موظف به پرداخت شهريه ثابت ميباشند و در صورت عدم پرداخت، امكان انجام انتخاب واحد ايشان مقدور نخواهد بود. لذا قبل از انجام ثبت نام از مسير زير نسبت به دريافت گزارش 163(فرم واريز وجوه دانشگاه پيام نور)اقدام نماييد:

منوي اصلي --> آموزش --> گزارش هاي آموزش --> شهريه --> ليست ها و آمارها--> فرم واريز وجوه دانشگاه پيام نور

پرداخت شهريه از 3 طريق الكترونيكي، دستگاه خودپرداز و مراجعه به شعب بانك صادرات مقدور مي باشد.

تذكر2: در صورت موفقيت تراكنش پرداخت پس از حداكثر 2 ساعت، وضعيت دانشجو از حالت بدهكار به فعال تبديل خواهد شد.

تذكر3: شايان ذكر است در صورت عدم موفقيت تراكنش (در پرداخت غير حضوري) و برگشت وجه شهريه، وضعيت دانشجو مجدد به غير فعال تبديل خواهد شد.

5- پس از پرداخت شهريه از مسير زير نسبت به انجام مرحله انتخاب واحد اقدام نماييد:

ثبت نام ==> عمليات ثبت نام ==> "ثبت نام اصلي"

جهت سهولت در انتخاب دروس در هنگام انتخاب واحد به پورتال اطلاع رساني دانشگاه به آدرس www.pnu.ac.ir مراجعه و سرفصل دروس رشته خود را مشاهده نماييد. در هنگام اخذ درس رعايت روابط دروس ( روابط پيش نيازي و هم نيازي دروس ) الزامي است .

 

تمدید انتخاب واحد

 

قابل توجه کلیه دانشجویانی که تاکنون موفق به انتخاب واحد نشده اند:

به اطلاع می رساند مهلت انتخاب واحد نیمسال اول 94/93 کلیه دانشجویان از تاریخ 20/6/1393 لغایت 24/6/1393 تمدید گردید .

 

قابل توجه دانشجويان شاهد و ايثارگر

 

لطفا نسبت به تكميل دقيق اطلاعات خود به روش زير در اسرع به روش زير در اسرع وقت اقدام نماييد:

آموزش -> دانشجو -> دانشجويان شاهد وايثارگر -> عمليات دريافت اطلاعات دانشجويان شاهد و ايثارگر-پيام نور

1- در منوي "ثبت اطلاعات دانشجويان شاهد و ايثارگر " نسبت به ثبت دقيق اطلاعات مرتبط اقدام نماييد.

2- درمنوي "ارسال تصوير مدارك مورد نياز" نسبت به ارسال تصوير پشت و روي كارت ايثارگري خود اقدام نماييد.

شايان ذكر است درصورتي كه دانشجوي شاهد و ايثار گر نسبت به ثبت اطلاعات خود از روش بالا اقدام ننمايد عواقب ناشي از عدم فعال شدن امكان انتخاب واحد دانشجو بر عهده خود ايشان ميباشد.

 

شروع فرآیند انتخاب واحد

با توجه به اينكه زمان شروع فرآيند انتخاب واحد نيمسال مهر از تاريخ 11/06/93 لغايت 24/06/93 ميباشد لذا :

1- نسبت به مشاهده زمان انتخاب واحد خود از مسير زير اقدام نماييد.

منوي ثبت نام-> عمليات ثبت نام-> ثبت نام اصلي

2- امكان انتخاب واحد كليه دانشجويان پس از پرداخت شهريه ثابت + بدهي قبلي دانشجو (در صورت وجود) مقدور ميباشد. لذا نسبت به اخذ مبلغ شهريه و پرداخت آن ، قبل از شروع مهلت ثبت نام خود اقدام نماييد.

پرداخت حضوري : منوي آموزش -> گزارش هاي آموزش -> شهريه -> ليست ها و آمار ها -> فرم واريز وجوه دانشگاه پيام نور

پرداخت آنلاين : منوي آموزش -> شهريه -> پرداخت هاي الكترونيكي دانشجو

گزارش تصویری حضور مسئولین مرکز در راهپیمایی روز قدس

 

 

 

 

 

اعضای هیئت علمی و کارکنان دانشگاه پیام نور محمودآباد یک روز از حقوق خود را به مردم غزه اهدا کردند

گزارش کیمیا نیوز:

 

دکتر محمد نوروزی : اعضای هیئت علمی و کارکنان دانشگاه پیام نور محمودآباد یک روز از حقوق خود را به مردم غزه اهدا کردند

 

به گزارش مهدی یوسفی خبرنگار کیمیانیوز،دکترمحمد نوروزی رئیس دانشگاه پیام نورمحمودآباد در گفتگو کوتاه با خبرنگار کیمیا نیوز گفت : برای همدردی با مردم بی گناه غزه و اعلام انزجارازعمل زشت و وحشیانه ی رژیم غاصب صهیونیستی ، کارکنان و اعضای هیئت علمی این دانشگاه یک روز حقوق خود رابه مردم مظلوم و روزه‌ دار فلسطین اختصاص دادند.
وی ادامه داد:امسال بار دیگر مردم ولایت‏‏ی و شهید پرور شهرستان محمودآباد با حضور پرشور در راهپیمایی آخرین جمعه ماه مبارک رمضان نشان خواهند داد که در مسیر آرمان‌های امام راحل و ولایت رهبری حرکت می‌کنند و همیشه در صحنه حاضرند.

رئیس دانگاه پیام نور ادامه داد : روز قدس امسال روز حمایت همه‌جانبه از غزه خواهد بود.فردا روزی خواهد بود که همه ی مردم یک صدا فلسطین را صدا میزند و با حضور گسترده و با شکوه حمایت همه جانبه خود را ازمردم بی دفاع غزه اعلام خواهد کرد.

 

جوابیه واحد تربیت بدنی استان در خصوص کناره گیری تیم فوتسال کارکنان از مسابقات

با توجه به سه سال ناداوری در بازی های فوتسال کارکنان دانشگاه پیام نور استان مازندران و بخصوص در بازی های مرکز محمودآباد که منجر به حذف تیم در مراحل نهایی و کناره گیری تیم فوتسال مرکز در حین بازی بدلیل ناصحیح دانستن گل سالم مرکز در مرحله حذفی در مسابقات بهشهر گردید عینا جوابیه دانشگاه پیام نور و واحد تربیت بدنی درج می گردد: